Hakkımızda

GÜNEP A.Ş. 

1979 Yılında kurulmuş olan firmamız, yarı dayanıklı tüketim ve zücaciye ürün gruplarını Türkiye’nin bir çok il ve ilçelerinde mağazalara yönelik toptan dağıtım yaparak ticari faaliyetlerine başlamıştır. 1993 yılına kadar bu ürün gruplarındaki toptan dağıtım faaliyetleri yoğun ve başarılı bir şekilde devam etmiştir. 1993 yılında mobilya sektörüne geçiş yaparak Erciyes Anadolu Holding bünyesinde bulunan İstikbal, Bellona, Mondihome, Gümüşsuyu ve Doquhome markalı ürün gruplarının Çukurova Bölge Anabayilik hizmetlerini vermeye başlamıştır. Bölgede 110 adet satış noktasıyla, Mobilya markalarıyla ilgili tüm dağıtım hizmetlerini, satış sonrası servis hizmetlerini, mağaza yenileme ve oluşturma çalışmalarını 150 kişiye varan ekibiyle sürdürmektedir.


GÜNEP YAPI

2002 Yılında kurulmuş olan firmamız, 2002 yılından bu güne kadar Adana’da İnşaat sektörüne ve şehre katkılar sağlayacak lojistik depolama alanları, iş merkezleri, konutlar inşa ederek faaliyetlerine devam etmektedir. Bundan sonraki dönemlerde de hizmet vermekte olduğu sektörlerde, kalite ve konfor içeren projeler yapma çalışmalarımız devam edecektir.İZPA GIDA DAĞITIM (ZEYTİNELİ)

2008 Yılında kurulmuş olan firmamız, Adana’ya 30 ve 35 km uzakta olan iki ayrı bölgede 45.000 adet fidan kapasiteli zeytin bahçeleri tesisi yatırımı gerçekleştirmiştir. Gemlik ve Sarı ulak siyah ve yeşil sofralık zeytinlerin yetiştirildiği bahçelerimizde, 1100 tonluk sofralık zeytin, salamura tesisi ve paketleme tesisimiz bulunmakta olup, Zeytineli markasıyla gıda sektöründe dağıtım ve pazarlama faaliyetlerimizde devam etmektedir. Bahçelerimizde iyi tarım uygulamaları devam ettirilmekte olup, kaliteli ürünler üretmek vazgeçilmez önceliklerimiz başında gelmektedir. Ayrıca zeytinyağı üretimi, paketleme ve dağıtımı ile ilgili çalışmalarımız devam etmekte olup, mevcutta üretmekte olduğumuz zeytinyağımızı ülkemizin ulusal zeytinyağı markalarına toptan satışını yapmaktayız.